3 Ekim 2023
Netflix Türkiye, Habitat Derneği ve ICC Türkiye (Milletlerarası Ticaret Odası) iş birliğiyle yürütülen “Geleceğin Ekranı” projesi, ikinci yılında ebeveynler ve öğretmenlerle buluşmaya devam ediyor. TOBB Türkiye Kreatif Endüstriler Meclisi olarak desteklemekten mutluluk duyduğumuz proje, dijital okuryazarlık bilincini toplum geneline yayma amacıyla bugüne dek 70 ilde 2500’den fazla ebeveyn ve öğretmene ulaşarak, 40 binden fazla çocuğumuzun bilinçli içerik tüketim alışkanlıkları kazanmasına katkı sağladı.
Dijital okuryazarlık, bilinçli içerik tüketimi ve dijital ebeveynlik konularını ele alan 2. Geleceğin Ekranı Zirvesi’ne bu yıl; TOBB Türkiye Kreatif Endüstriler Meclisi, Netflix Kamu Politikaları Direktörü Pelin Mavili, Habitat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Hazır ve alanında uzman pek çok isim 3 Ekim 2023 tarihinde bir araya geldi.